Archive for január, 2015

Borosi kupán szerepelt a foci csapat

Közzétéve: 2015-01-31 -> Márton Ferenc

2015-01-31 10.20

Korai kezdéssel nyitott a Miskolci Sportcsarnok /Generali Aréna/ az idei Dr. Borosi László teremlabdarúgó emléktorna résztvevőivel. Az SVSE csapata másodikként lépett pályára Parasznya ellen. Szoros küzdelemben 2:1 arányban nyertünk.

A csapat összetétele:

Pallai, Tóth, Molnár, Nyeste, Hronyecz, Tátrai, Erdei-Nagy, Sebők, Balogh, Sipos, Sári.

A második győztes mérkőzést 7:2 arányban nyertük Varbó csapata ellen.  Különösen Tóth és Tátrai volt nagy formában, mindketten mesterhármast értek el.

11.50

Harmadik mérkőzésünket Szirmabesenyő csapata ellen „vívtuk meg”, melyet 11:2 arányban megnyertük. A meccsen Nyeste János is teljesítette a mesterhármast.

12.50

A sikeres összecsapásokban elfáradt csapatunk utolsó csoportmérkőzését az MVSC-vel játszotta ismét eredményesen. A kétszer tizenöt perc 5:0 győzelmünkkel zárult.

Csoportunk első helyezése jogot biztosít a február 7-8-án megrendezendő döntőben való részvételre.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support